Your Councillors by Division

 Ashford Central

 Ashford East

 Ashford Rural East

 Ashford Rural South

 Ashford Rural West

 Ashford South

 Birchington & Rural

 Broadstairs

 Canterbury City North

 Canterbury City South


  • Ida Linfield

    Canterbury City South

    (Canterbury)

    Liberal Democrat

 Canterbury North

 Canterbury South

 Cheriton Sandgate & Hythe East


  • Rory Love, OBE

    Cheriton Sandgate & Hythe East

    (Folkestone and Hythe)

    Conservative

 Cliftonville

 Cranbrook

 Dartford East

 Dartford North East

 Dartford Rural

 Dartford West


  • Jan Ozog

    Dartford West

    (Dartford)

    Conservative

 Deal & Walmer

 Dover North

 Dover Town

 Dover West

 Elham Valley


  • Susan Carey

    Elham Valley

    (Folkestone and Hythe)

    Conservative

 Faversham

 Folkestone East


  • Dick Pascoe

    Folkestone East

    (Folkestone and Hythe)

    Conservative

 Folkestone West


  • David Monk

    Folkestone West

    (Folkestone and Hythe)

    Conservative

 Gravesend East

 Gravesham Rural

 Herne Bay East

 Herne Village & Sturry


  • Alan Marsh

    Herne Village & Sturry

    (Canterbury)

    Conservative

 Hythe West


  • Martin Whybrow

    Hythe West

    (Folkestone and Hythe)

    Independents (Green Party)

 Maidstone Central


  • Rob Bird

    Maidstone Central

    (Maidstone)

    Liberal Democrat


  • Dan Daley

    Maidstone Central

    (Maidstone)

    Liberal Democrat

 Maidstone North East

 Maidstone Rural East

 Maidstone Rural North

 Maidstone Rural South


  • Eric Hotson

    Maidstone Rural South

    (Maidstone)

    Conservative

 Maidstone Rural West

 Maidstone South

 Maidstone South East


  • Gary Cooke

    Maidstone South East

    (Maidstone)

    Conservative

 Malling Central

 Malling North


  • Sarah Hohler

    Malling North

    (Tonbridge and Malling)

    Conservative

 Malling North East

 Malling Rural East

 Malling West

 Margate

 Northfleet & Gravesend West

 Ramsgate

 Romney Marsh


  • Tony Hills

    Romney Marsh

    (Folkestone and Hythe)

    Conservative

 Sandwich

 Sevenoaks North & Darent Valley


  • Roger Gough

    Sevenoaks North & Darent Valley

    (Sevenoaks)

    Conservative

 Sevenoaks Rural North East

 Sevenoaks Rural South


  • Peter Lake

    Sevenoaks Rural South

    (Sevenoaks)

    Conservative

 Sevenoaks Town

 Sevenoaks West

 Sheppey

 Sittingbourne North

 Sittingbourne South

 Swale East

 Swale West

 Swanley

 Swanscombe and Greenhithe


  • Peter Harman

    Swanscombe and Greenhithe

    (Dartford)

    Independents (Swanscombe & Greenhithe Residents' Association)

 Tenterden

 Tonbridge

 Tunbridge Wells East

 Tunbridge Wells North

 Tunbridge Wells Rural

 Tunbridge Wells South

 Tunbridge Wells West

 Whitstable East & Herne Bay West


  • Ian Thomas

    Whitstable East & Herne Bay West

    (Canterbury)

    Conservative

 Whitstable West

 Wilmington